Renovace, nátěry a nástřik fasád

Umíme a provádíme

Rodinné domy, panelové domy, výškové domy, komerční objekty…

  • hydrofobizační transparentní nátěry pro obnovení impregnačních vlastností
  • nátěry a nástřiky vysoce kvalitními fasádními barvami
  • odborné opravy fasád – prasklin, děr, odpadajících omítek
  • montáž a nástřiky siluet nebo 3D dravců

 

Nátěry provádíme klasicky válečkem nebo nejmodernějšími airless stroji pro bezvzduchý nástřik barvy.  Tato procedura spočívá v bezvzduchém stříkání nátěru za vysokého tlaku, který dosahuje až několik set atmosfér. Výhodou této technologie je zejména rychlost aplikace. Během několika desítek minut jsme schopni vymalovat desítky čtverečních metrů plochy. Natírání pomocí technologie Airless spraying je rovněž vhodné využívat pro nátěry míst, která jsou hůře dostupná. Airless spraying je metodou, pomocí níž Vám rychle vymalujeme fasádu domu, provedeme nátěr střechy, aplikujeme
barvu na jakékoli povrchy v interiérech. Díky této technologii dosáhneme přesné aplikace barev, minimalizujeme ztráty a zvýšíme rychlost realizace.

Pro práci využíváme vysokozdvižné mobilní plošiny, mobilní lešení, žebříky a v případě velkých oprav povrchu fasády také fasádní lešení. Vždy hledáme a najdeme ekonomické řešení.
V neposlední řadě máme také vlastní zkušené horolezce s profesionální technikou.

 

Pracujeme se všemi druhy fasádních barev

Akrylátová fasádní barva

Použití: pro fasády s minerálními a organicky pojenými omítkami a také na beton.
Vlastnosti: zvýšená vodoodpudivost, vhodná na akrylátové omítky, odolná povětrnostním vlivům, větší náchylnost na znečištění.

 

Silikátová Fasádní Barva

Použití: zvláště vhodná pro renovaci a nátěry historických budov.
Vlastnosti: odolná povětrnostním vlivům, vodoodpudivá, vysoce paropropustná, vysoká odolnost k přirozenému znečišťování.

 

Silikonová Fasádní Barva

Použití: nátěr pro široké použití, vhodný pro fasády starších objektů a renovace zateplovacích systémů nátěrem.
Vlastnosti: vysoce vodoodpudivá, vysoce paropropustná, odolná povětrnostním vlivům, vhodný pro aplikace ploch zasažené odstřikující vodou.

 

Prémiová Silikonová Fasádní Barva

Použití: prémiový nátěr pro široké použití, vhodný pro fasády starších objektů a renovace zateplovacích systémů nátěrem.
Vlastnosti: extrémně vodoodpudivá, vysoká kryvost, odolná povětrnostním vlivům, rychle zasychající, vhodná pro aplikace ploch zasažené odstřikující vodou.

 

Samočistící Fasádní Nátěr

Použití: staré i nové omítky, stěrky, beton. Vhodná na sanaci a renovaci starých staveb a historických budov.
Vlastnosti: vysoce odolná proti povětrnostním vlivům a znečišťování, vysoce paropropustná, nehořlavá, s fotokatalytickým samočistícím efektem. Chrání před biologickým znečištěním.

 

Termoizolační Fasádní Nátěr

Termoizolační nátěr Maxitherm® představuje systém, který kombinuje odraz tepla (trmoreflexi) a tepelnou izolaci při zajištění prodyšnosti „tepelného zrcadla“ tzn. plochy, od níž je teplo schopné odrazit se zpět ke svému zdroji.

Naše společnost SDS Komplexní Stavby s.r.o. má dlouholetou praxi ve stavebním oboru. Působíme na trhu od roku 2002 a jsme držiteli mezinárodně uznávaných certifikátů, které garantují systém kvality a ohleduplnost k životnímu prostředí.

  • ČSN EN ISO 9001:2009
  • ČSN EN ISO 14001:2005

 

Vyzkoušejte naše služby a zjistíte, že naše odpovědnost první zakázkou začíná a nikdy nekončí. Snažíme se zásadně o hezčí a čistější prostředí, ve kterém žijeme a vychováváme naše děti. Jsme regionální firma a zaměřujeme se hlavně na Moravskoslezský kraj. Naší vizitkou jsou stovky spokojených zákazníků a hezčích domů. Náš komplexní přístup Vám usnadní život. Stačí Vám jedna firma, které se stará o celý Váš dům.

ZKUŠEBNÍ ČIŠTĚNÍ ZDARMA

ZAVOLEJTE NÁM NA ČÍSLO
         739 723 723 nebo NAPIŠTE